موتورسیکلت بنلی مدل TNT 25 یکی از موتورسیکلت هایی است که به دلیل مقرون به صرفه بودن، در بازار هند فروش بسیاری داشته است. این موتورسیکلت مقرون به صرفه در بازار هند محسوب می شود. این شرکت فکر می کند که این موتورسیکلت مناسب برای علاقه مندان هندی است که وقتی محدودیت بودجه دارند، بتوانند این موتور را خریداری کنند.
موتور این موتورسیکلت درون محفظه ای وجود ندارد و فقط یک چارچوب محافط بقل های آن قرار دارد که خب این به نوعی به خنک شدن موتور کمک می کند. این موتور توان تولید ۲۸ اسب بخار در ساعت را داراست که این به نوبه خود رضایت سواران را جلب می کند. اما این موتور قدرتمند ۲۵۰ سی سی در دور موتور های بالا کمی لرزش هم ایجاد می کند که این یک نمره منفی برای این موتورسیکلت محسوب می شود.
بنلی TNT 25 دارای گیربکس شش سرعته می باشد که بسیاری از سواران بسیار راضی ولی بعضی از آن ها ناراضی هستند. که این خود طبیعی است که همیشه ناراضی هم وجود داشته باشد. ۴ دنده اول برای خشنودی سواران نزدیک هم است.
فراموش نکنیم که بنلی TNT 25 کمی کلاچ سنگین دارد و می تواند سوار را در توقف یا ترافیک خسته کرده که اما در واقع این طور نیست ; فرمان عریض ، ارگونومی نشستن تهاجمی و صندلی بالشتک به این معنی است که فرد می تواند در شهر به راحتی از ترافیک پرواز کند و در آن گیر نیفتد.
صحبت از ترمز است ، بنلی TNT 25 از یک تک دیسک ۲۸۰ میلی متری در جلو و یک دیسک ۲۴۰ میلی متر در عقب بهره می برد. در این مدل از بنلی ترمز ABS وجود ندارد.
بنلی TNT 25 از پیشرانه ۲۵۰ سی سی تک سیلندر و با تولید توان ۲۸ اسب بخار و دور موتور ۹۸۰۰ دور در دقیقه به بازار عرضه شد.
حجم موتور۲۵۰
تعداد سیلندر۱
ترمز جلودیسکی
ترمز عقبدیسکی
حداکثر سرعت۱۲۰
نوع کلاچدستی
نوع استارتبرقی
نوع کیلومتر شماردیجیتال
وزن۱۵۹
حجم باک۱۷ لیتر
https://mrkasket.ir/product/%d9%85%d9%88%d8%aa%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%da%a9%d9%84%d8%aa-%d8%a8%d9%86%d9%84%db%8c-%d9%85%d8%af%d9%84-tnt25n-%d8%b3%d8%a7%d9%84-1399/

بیشتر بخوانید : آقای لئونچینو !!

بیشتر بخوانید : بنلی مدل ۲۴۹R