Zontes S250 UPGRADE  VS   Zontes R250

نمونه  نشنال  4 (National IV) از لحاظ میزان پایین لرزش وهمچین میزان آرامش در سفرهای طولانی تفاوت بسیار زیادی کرده است، و مطمئنا سامانه بدون کلید تمام الکترونیکی  تجربه رانندگی جدیدی را برایتان به ارمقان خواهد آورد. تفاوت موجود در زونتس مدل R و S به شرح زیر می باشد :

۱ – سامانه کنترل بدون کلید

سنسوری فقط به اندازه یک انگشت شصت بهمراه خود داشته باشید.شما این توانایی را خواهید داشت که از فاصله یک ونیم متری قفل موتورسیکلت را باز کنید. زمانی که موتورسیکلت را ترک میکنید، موتورسیکلت بصورت خودکار قفل خواهد شد و شما نباید  دیگر نگران موتورسیکلت خود باشید.

۲- عملکرد الکتریکی

درپوش الکتریکی مخزن سوخت و قفل الکتریکی زین، قفل الکتریکی اصلی، همه ی موارد مذکور در مقایسه با نمونه های قبلی بهینه گردیده­اند. تمامی کلیدها در سمت چپ و راست بر روی فرمان برای کنترل هرچه راحت تر و آزادانه تر موتور سیکلت تعبیه گردیده­اند.

۳- سرعت سنج همراه با نشان دهنده وضعیت دنده

وجود نمایاشگر وضعیت دنده  برای اطلاع هر چه بیشتر راکب موتورسیکلت

۴- پایان انتقال لرزه­ها به دست­ها و پاها

استفاده از فرمان با رابطی منعطف بمنظور پایان دادن به انتقال لرزه­های موتور از انجین به دست­ها

۵- جایگاه مناسب قرارگیری راکب روی متورسیکلت راحتی را درسفرهای طولانی فراهم می­کند.

قرارگیری  فرمان در موقعیتی عقب­تر و بالاتر و تطبیق جاپایی در موقعیتی عقب­تر و جلوتراین امکان را به به راکب میدهد تا بصورت صاف و در قسمت پشتی موتورسیکلت جا گیرد که این وضعیت برای سفرهای طولانی بسیار مناسب می­باشد.

۶-  کمک فنر نیتروژنی مرکزی

وجود کیسه هوای داخلی با نیتروژن فشار بالادر طراحی جدید باعث کاهش دمای روغن فشار مایع میگردد. این مورد موجبات احیای بیشتر قدرت کمک فنر را فراهم میسازد و در عین حال نیتروژن با فشار بالا توانایی تغییر ویژگی ارتجاعی هوا در قسمت­های داخای کمک فنر را نیز بهمراه خواهد د اشت. طراحی کلی صورت گرفته با قابلیت تحمل ضربه ها در بازه­ای بزگتر در عین حال با پیش­باری کوچکترو راحتی بیشتر سفرهای طولانی را به سفرهایی راحت و بدون خستگی تبدیل می­کند.

۷- چرخ­های جلو و عقب جدید

چرخ­های جدید به ۱۵۰/۶۰R17  بروزرسانی گردیده­اند و تایرهای پهن­ترنیزعملکرد مناسب­تری در مسیرهای ناهموارتر خواهند داشت. رینگ­های آلومینیومی با وزن کم بمنظور مقاومت بالاتر و سرعت بیشت طاحی گردیده­اند.

۸ –  باطری لیتیومی

  • شارژ  سریعتر و زمان Stand By طولانی­تر
  • دیگر نگران مشکل تغذیه باطری در زمستان بدلیل زمان پارک طولانی موتورسیکلت خود نباشید.

۹- پایه قفل دیسک ترمز

قفل راحت با استفاده از پایه قفل دیسک ترمز

۱۰ – انجین بازکالیبره شده

  • نرم­تر در سرعت­های پایین و متوسط
  • لرزش پایین در سرعت­های بالا
  •   مصرف سوخت پایین
  • استحکام در مسافت­های طولانی
https://mrkasket.ir/product/%d9%85%d9%88%d8%aa%d9%88%d8%b1%d8%b3%db%8c%da%a9%d9%84%d8%aa-%d8%b2%d9%88%d9%86%d8%aa%d8%b3-%d9%85%d8%af%d9%84-250r-%d8%b3%db%8c-%d8%b3%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d9%84-1399/