دستکش های متورسواری جدید فاکس، برندی جهانی که ساخت آمریکا می باشد، با کیفیت بسیار بالایی تولید شده اند تا راحتی مطلوبی را برای موتورسواران به ارمغان بیاورد. دستکش های فاکس هر یک ویژگی های منحصر به فردی دارا هستند که در ادامه با ویژگی های آن آشنا می شویم :

ساختار کششی مخملی پاره نشدنی برای استقامت و انعطاف پذیری : جنس رویه دستکش از مخمل خاصی می باشد که باعث انعطاف پذیری، پاره نشدن دستکش در اثر کشش و همچنین استقامت بالا می شود.

طراحی رضایت بخش برای راحتی دلخواه : طراحی زیبا در کنار راحتی بسیار باعث شده که این دستکش هم طرفداران زیادی پیدا کرده و هم رضایت حداکثری موتورسواران را جلب کرده است.

تک لایه خنک کف دست : در کف دستکش لایه خاصی به کاربرده شده که باعث خنک ماندن و عبور جریان هوا در کف دستکش می شود که در نوع خود بسیار جالب می باشد.

رشته رسانا روی انگشت شست و اشاره برای قابلیت لمس صفحه : بر روی انگشت میانی، شست و اشاره رشته رسانایی وجود دارد که این امکان را می دهد که صفحه های لمسی گوشی و هر نوع صفحه لمسی را بدون در آوردن دستکش لمس کنید.

بافت کششی بین انگشت ها برای افزایش عبور جریان هوا و چابکی : بین انگشتان دست ساختار کششی ای وجود دارد باعث بالا رفتن سرعت عملکرد انگشتان دست و همچنین جریان هوا از بین این بافت کششی عبور می کند.