خدمتی جدید از مسترکاسکت

معامله موتور

شاید برای هر یک ما اتفاق افتاده است که به دنبال خرید یک موتورسیکلت صفر یا کارکرده از سایت هایی همچون دیوار،شیپور و … بوده ایم و حتی گزینه مناسب از نظر فنی و قیمت را هم پیدا کردیم و شاید تا پای معامله هم رفته باشیم و در آخرین لحظه برای یک مورد کوچک که مربوط به اعتماد طرفین معامله بوده ، از خرید منصرف شده ایم ، در اینجا به تعدادی از مشکلات عمده موجود در معاملات اشاره میکنیم :

 1. توافق بر سر نحوه پرداخت و نگهداری بخشی از هزینه برای سند
 2. توافق برای انتخاب کارشناس فنی مناسب برای تایید سلامت فنی موتور
 3. بررسی صحت مدارک موتورسیکلت ، مالک و وضعیت سند
 4. مشکلات مربوط به واریز وجه در زمان معامله
 5. تنظیم قولنامه و بندهای آن
 6. حضور شهود قابل اطمینان در محل توافق

مسترکاسکت برای حل این مشکل ، راهکاری اندیشیده تا آرامش ذهنی و راحتی را برای شما به ارمغان آورد . در این طرح مسترکاسکت ضمانت معامله موتورسیکلت را برای طرفین قرار داد احراز میکند و تا به نام شدن سند موتورسیکلت برای خریدار و پرداخت کامل وجه برای فروشنده شما را همراهی میکند .

در این روش شما چه به عنوان فروشنده و چه خریدار میتوانید با مراجعه به دفتر مرکزی و نمایشگاه ما ، معامله خود را توسط ما ضمانت کنید بدون درگیری ذهنی از خرید خود لذت ببرید ، در پایین به بررسی مراحل این طرح میپردازیم :

 1. تماس با پشتیبانی سایت و تعیین وقت قبلی برای صرفه جویی در زمان
 2. مراجعه مالک موتورسیکلت و خریدار به همراه مدارک خود و موتورسیکلت
 3. بررسی سلامت فنی موتورسیکلت توسط کارشناس مجموعه و اعلام موارد احتمالی به خریدار
 4. بررسی اطلاعات سند،مالک و موتورسیکلت
 5. تنظیم قولنامه و توافق در خصوص نحوه پرداخت توسط خریدار
 6. پایان معامله و شروع فرایند سند توسط مجموعه

همانطور که میبینید بدون هیچ دغدغه ای میتوانید از معامله خود لذت ببرید و خیلی راحت به هر آگهی و گزینه ای برای خرید به چشم یک فرصت مناسب نگاه کنید .

برای اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح و رزرو نوبت با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۶۵۶۳ و یا از طریق واتزاپ با شماره ۰۹۹۰۳۱۰۰۰۳۹ در ارتباط باشید .