لاستیک مناسب برای ماجراجویی

وقتی نوبت به ماجراجویی می رسد ، لاستیک های مختلفی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، بسته به نوع کاوش با موتورسیکلت خود.
اول ما یک ماجراجویی در زمین های خاکی (آفرود) داریم. برای اصطکاک هر چه بیشتر با زمین به لاستیک های دست ساز و مناسب نیاز داریم.
لاستیک های Michelin Anakee Wild گزینه مناسبی هست، زیرا به لطف عمق نخ بهینه لاستیک ، ثبات و راحتی فوق العاده ای را ارائه می دهند. دوم این که ماجراجویی ما در جاده های آسفالتی پیچ و خم های کوهستانست و ما به اصطکاک بیشتر نیاز داریم.
Bridgestone Battlax A41 tyres یکی از بهترین گزینه هاست. این لاستیک با بیشترین اصطکاک و هدایت (هندلینگ) بیشترین تماس با سطح جاده دارد تا شما با اعتماد به نفس بسیار از دشوارترین پیچ ها بر بیاید.
در آخر جاده ای متشکل از پیچ و خم کوهستان و خاکی است. بنابراین ، برای زمان هایی از این دست ، به لاستیک هایی نیاز خواهید داشت که در دو جاده عملکرد خوبی داشته باشند.
لاستیک های Metzeler Tourance گزینه بسیار خوبی هستند زیرا ترکیب خاص لاستیک در جاده ها ضمن داشتن کشش زیاد در زمین های خاکی، حداکثر اصطکاک را در جاده ارائه می دهد.

لاستیک مناسب برای مسافت طولانی پیمودن

همه ماجراجویی ها در زمین های خاکی نیستند ، و هنگامی که صحبت از ماجراجویی شما در جاده می شود، شما به لاستیک های جاده ای احتیاج دارید که بتواند به خوبی از پس مواد مرطوب و خشک برآید و عمر طولانی داشته باشد.
Metzeler Roadtec 01 tyre و  Bridgestone Battlax T31 tyre و  Michelin Road 5 tyre، لاستیک هایی هستند که در پیچ و خم جاده های نا مناسب از لحاظ آب و هوایی و اصطکاک مناسب با زمین برای این نوع ماجراجویی مناسب اند.