موتورسیکلت‌های برقی هنوز در دنیا همه گیر نشده و به مرور در حال گسترش در کشور های مخصوصا پیشرفته دنیا هست، اما خواهان این موتورسیکلت ها هر روز بیشتر شده و هر روز شاهد معرفی یک موتورسیکلت برقی جدید هستیم.
سوندورس متاسایکل (Sondors Metacycle) موتورسیکلت برقی تازه وارد است، در ساخت بدنه آن از فیبر کربن استفاده شده و ۵ هزار دلار قیمت گذاری شده و فروخته می شود.
باتری متاسایکل ۴هزاروات بر ساعت است که توانایی پیمایش ۱۲۹ کیلومتر را دارد. این مقدار برای مسافت بین شهری شاید کافی نباشد اما برای استفاده داخل شهر کافی می باشد.
موتورسیکلت متاسایکل توان تولید ۱۱ اسب‌بخار قدرت و ۱۰۸ نیوتن‌متر گشتاور است که البته می­‌تواند به ۲۰ اسب‌بخار قدرت و ۲۷۱ نیوتن‌متر گشتاور افزایش یابد که گزینه مناسبی برای داخل شهری محسوب می شود. حداکثر سرعت متاسایکل برابر با ۱۳۰ کیلومتر برساعت است.
این موتورسیکلت برقی از طریق ایستگاه‌های عمومی قابل شارژ است، علاوه بر این که به صورت جداگانه نیز وجود دارد. وزن کلی متاسایکل برابر با ۹۱ کیلوگرم است که سبک است. یکی دیگر از آپشن های متاسایکل را باید محفظه کوچک باکس آن و وجود شارژر تلفن همراه که در جلوی صندلی راکب و زیر پوشش شفاف قرار گرفته است.