شرکت  مشهور ایتالیایی سازنده موتورسیکلت ‌‌های قدرتمند، ام ‌وی آگوستا با همکاری شرکت آلپاین، اقدام به عرضه یک موتورسیکلت سفارشی کردند. درواقع کشورهای هر دو برند سابقه زیادی در ساخت موتورسیکلت‌های اسپرت و شرکت دادن آن‌ها در مسابقات دارند، پس می­‌توان انتظار داشت که با محصولی ویژه روبرو باشیم.
نام کامل این موتورسیکلت MV Agusta Superveloca Alpine بوده و تمام قطعات شکل گرفته از خطوط شکسته و منحنی روی بدنه این محصول با ترکیب رنگ خاص شرکت آلپاین یعنی نقره‌­ای و آبی جلوه داده شده.
به جز رنگ بدنه، سوپرولوچه آلپاین ویژگی های دیگری هم دارد که این موتور را نسبت به سایر نمونه ها متمایز کرده مثل لوگوی A روی باک یا روکش آلکانترای محل نشستن که با دوخت متضاد چشم نواز شده است.
به دلیلی که این موتورسیکلت ویژه تولید مشترک دو برند معروف فرانسوی و ایتالیایی بوده، پرچم هر دو کشور اروپایی جلوی بدنه دیده می­‌شود. همچنین در ساخت این موتورسیکلت اسپرت و سفارشی از فیبرکربن استفاده شده است.
همانند سایر نمونه‌ های ویژه از سری سوپرولوچه که قبلاً توسط ام ‌وی آگوستا عرضه شده بود، یک پکیج سفارشی هم به همراه این محصول به خریداران عرضه خواهد شد که مواردی شامل روکش صندلی، خروجی اگزوز ویژه پیست مسابقات و روکش کاملاً شخصی‌ سازی شده برای هر نمونه را دربرمی ­‌گیرد.
بیشتر بخوانید : هوندا مدل اکتیوا ۶G