موتورسواری را طوری تجربه کنید که هرگز تجربه نکرده اید!

 Airline، دستکش موتورکراس با فیت شدن استثنایی در دست های شما و حس سبکی که به شما می دهد رضایت شما را فراهم کرده است. تکنولوژی اختصاصی TruFeel این دستکش را منحصر به فرد کرده و به موتورسوار این امکان را می دهد تا با دقت بسیار بیشتر موتور را کنترل کند.

بریم با هم ویژگی های این دستکش را بررسی کنیم :

طراحی رضایت بخش برای راحتی دلخواه : همان طور که در تصویر مشاهده می فرمایید، طراحی زیبا در کنار راحتی بسیار باعث شده که این دستکش هم طرفداران زیادی پیدا کرده و هم رضایت حداکثری موتورسواران را جلب کرده است.
بسیار سبک، ساختار پلی استری کششی ۴ لایه : در کنار زیبایی و راحتی، دستکش های فاکس بسیار سبک ساخته شده تا حس سبکی را به راننده انتقال بدهد. همچنین این دستکش ها با ساختار پلی استری ۴ لایه ای که دارا هستند علاوه بر این که باعث سبکی دستکش شده اند، باعث انعطاف و کششی بودن دستکش ها نیز شده اند که از پاره شدن دستکش ها جلوگیری می کند.
کف دستکش یک لایه clarino با سوراخ های ریز تعبیه شده مناسب : کف دستکش یک لایه Clarino مخصوص که سوراخ های ریز در نقاط مناسب به دقت تعبیه شده تا هوا در داخل دستکش جریان پیدا کند و از عرق کردن دست جلوگیری شود.
به هم فشردگی مچ دستکش برای فیت شدن مناسب : در قسمت مچ دستکش، کش آن طوری تنظیم شده که مچ دست هم دچار خون مردگی بیش از حد نشود و هم دستکش به طور مناسبی داخل دست فیت شود و بیرون نیاید تا زمانی که خودمان دستکش را بیرون بیاوریم.
بافت کششی بین انگشت ها : بین انگشتان دست بافت کششی مناسبی قرار دارد تا باعث انعطاف پذیری دستکش شود و انگستان دست ثابت نمانند.

TruFeel :

تکنولوژی اختصاصی فاکس که دقت و حساسیت بیشتری را انتقال می دهد با قرار دادن مستقیم برآمدگی های TPR تزریق شده داخل هر دستکش برای ارتباط شست و دو انگشت داخلی شما. به زبان واضح تر یعنی در دستکش های دیگر انگشت شست شما که درون دستکش قرار دارد نمی تواند انگشتان دیگر را آن طور که وقتی دستکش در دست نیست حس کند، ولی این تکنولوژی به ما این امکان لمس اینچنین را در داخل دستکش می دهد.
همچنین این تکنولوژی باعث افزایش چابکی، افزایش سطح کنترل بیشتر و افزایش حس تماس بیشتر شده است.