134 محصول
مرتب‌سازی:

کلاه کاسکت راپیدو

خرید کلاه کاسکت راپیدو:

کلاه کاسکت های راپیدو یک کلاه ایمنی در انواع سبک های کلاه کاسکت از قبیل : کلاه کاسکت فک متحرک، کلاه کاسکت بدون فک، کلاه کاسکت وسپایی، کلاه کاسکت فک ثابت، کلاه کاسکت کودک، کلاه کاسکت کراسی می باشد. کلاه کاسکت های راپیدو بسیار ایمن و راحت است که با سیستم ارتباطی یکپارچه که  استاندارد بالایی دارد  بین موتورسواران رایج شده است. و برای مصارف روزانه و شهری مناسب است. پوسته بیرونی از پلاستیک فشرده (ABS) ساخته شده است. فضای داخلی (پد داخلی ) نرم و ضد حساسیت می باشد. همچنین اکثر کلاه های راپیدو دارای عینک UV و همچنین یک سیستم تهویه داخلی یکپارچه هستند.

به قول معروف دو نوع موتورسوار وجود دارد: آنهایی که تصادف کرده اند و کسانی که تصادف می کنند. آمارها نشان می دهد که بیش از نیمی از اوقات، حتی بیشتر تقصیر موتورسوار نیست.

آیا وقتی تصادف برای شما اتفاق می افتد آمادگی آن را دارید؟

در حالی که تصادف ممکن است عملا اجتناب ناپذیر باشد، پایان دادن به یک آسیب جدی به سر (یا بدتر از آن) اینطور نیست. بیش از 57 درصد از موتورسوارانی که در سال های اخیر کشته شده‌اند، از کلاه ایمنی استفاده نمی‌کنند، بنابراین استفاده از کلاه ایمنی هنگام موتورسواری الزامی است.

اما کدام یک برای شما مناسب است؟

ویژگی های فنی کلاه کاسکت راپیدو:

شکل کلاه ایمنی برای به حداکثر رساندن عملکرد آیرودینامیکی و داشتن وزن دینامیکی صفر تا 130 کیلومتر در ساعت (80 مایل در ساعت) برای کلاه های فک متحرک و فک ثابت طراحی شده است.
شکل کلاه ایمنی به گونه ای طراحی شده است که خطر انتقال انرژی حاصل از ضربه نهایی به ناحیه استخوان ترقوه را به حداقل برساند.

محصولات راپیدو همواره در بین موتور سوران از محبوبیت بالایی بهره مند بوده است . کلاه کاسکت های راپیدو هم مانند دیگر محصولات این برند بسیار مورد استقبال موتور سواران میباشد . محصولات این برند همواره در عین زیبایی از کیفیت ساخت و مقاومت بالایی بهره مند هستند .همچنین پوشش های داخلی ضد حساسیت و طلق ضد خش نیز به کارایی آن میافزاید.

شما میتوانید به راحتی در مستر کاسکت لوازم جانبی کلاه کاسکت راپیدو از جمله طلق و گوشواره را پیدا و خریداری نمایید .

قیمت کلاه کاسکت های راپیدو به چه صورت است؟

کلاه کاسکت های فک متحرک راپیدو بین 4.000.000 تا 4.200.000 تومان در سال 1402 است

کلاه کاسکت های بدون فک راپیدو حدوا 3.100.000 تومان در سال 1402 می باشد

کلاه کاسکت های وسپایی برند راپیدو حدودا از 3.100.000 در سال 1402 شروع میشود